JAK CESTA POMÁHÁ

Nejkomplexnější obrázek získáte, pokud si zakoupíte a přečtete knihu Cesta. Z osobní zkušenosti mohu říci, že mě se díky ní po roce vrátila po vysazení antikoncepce menstruace.

Cesta pomáhá rozpouštět životní překážky v podobě strachů, úzkosti, deprese, stresu, žárlivosti, chronického vzteku a mnoha dalších emocí, které kategorizujeme jako negativní. Tyto emoce totiž mají silný vliv na naše zdraví. Chronické záněty, zažívací problémy, nespavost, ale i ekzémy, alergie či rakovina je spojena s psychikou intenzivněji, než-li jsme si ochotni připustit. Zároveň je třeba mít na paměti, že náš zdravotní stav je odrazem nejen naší psychiky, ale také životního stylu zahrnující pohybové aktivity a skladbu jídelníčku. To vše má skutečně vliv na hloubce a intenzitě našeho úsměvu.

Cesta pomohla řadě lidí od nejrůznějších druhů závislostí. A tady se nebavíme pouze o návykových látkách, ale i o určitých vzorcích chování, které se Vám v životě, ve vztazích opakují neustále dokolečka dokola. Jste z nich již unaveni? Vydejte se na cestu s Cestou – bude to OS-VO-BO-ZU-JÍ-CÍ!

Cesta nemá limity: je vhodná pro každého bez ohledu na zdravotní stav, věk či pohlaví. Jak se můžete dočíst také na českých oficiálních stránkách Cesty: „Používáním metody Cesta obyčejní lidé dosahují neobyčejných výsledků.“ A já toho byla svědkem!

Skutečné Příběhy