CO MI CESTA DÁVÁ

Nejkomplexnější obrázek získáte, pokud si zakoupíte a přečtete knihu Cesta. Z osobní zkušenosti mohu říci, že mě se díky ní po roce vrátila po vysazení antikoncepce menstruace.

Cesta pomáhá rozpouštět životní překážky v podobě strachů, úzkosti, deprese, stresu, žárlivosti, chronického vzteku a mnoha dalších emocí, které kategorizujeme jako negativní. Tyto emoce totiž mají silný vliv na naše zdraví. Chronické záněty, zažívací problémy, nespavost, ale i ekzémy, alergie či rakovina je spojena s psychikou intenzivněji, než-li jsme si ochotni připustit. Zároveň je třeba mít na paměti, že náš zdravotní stav je odrazem nejen naší psychiky, ale také životního stylu zahrnující pohybové aktivity a skladbu jídelníčku. To vše má skutečně vliv na hloubce a intenzitě našeho úsměvu.

Cesta pomohla řadě lidí od nejrůznějších druhů závislostí. A tady se nebavíme pouze o návykových látkách, ale i o určitých vzorcích chování, které se Vám v životě, ve vztazích opakují neustále dokolečka dokola. Jste z nich již unaveni? Vydejte se na cestu s Cestou – bude to OS-VO-BO-ZU-JÍ-CÍ!

Cesta nemá limity: je vhodná pro každého bez ohledu na zdravotní stav, věk či pohlaví. Jak se můžete dočíst také na českých oficiálních stránkách Cesty: „Používáním metody Cesta obyčejní lidé dosahují neobyčejných výsledků.“ A já toho byla svědkem!

Viděla jsem, jak lidé po práci s Cestou odložili dioptrické brýle. Jak jim ustoupili mnohaleté migrény. Jak se jejich oči rozsvítili živým světlem, které spálilo starou kamarádku Depresi. Jak změnili stravovací návyky bez trýznivé dietní sebedisciplíny. A těch příběhů je mnohem více, a často se ještě více podobají skutkům Kristovým. Zde však píšu pouze o těch, které jsem viděla na vlastní oči, ne o těch z druhé ruky.

 

Trápí vás váš dobrý kamarád Ego? I s ním se dá pracovat! Můžete se naučit odkládat jej jako pršiplášť a odkrýt pod ním vaše skutečné Já, váš skrytý potenciál. Stačí si jen nadechnout odvahy a odložit ego-kabát, který nás tak často chrání před emocemi, které z nějakého důvodu nechceme cítit, nebo dokonce nevíme, že je máme! Ať už je to smutek, vztek, méněcennost, obyčejnost nebo zranitelnost.

Cesta je úspěšná i při odstraňování fóbií, ať už jde o strach z pavouka, z hlubokých vod nebo jízdy ve výtahu.

Lze ji využít i jako podpůrný nástroj v těžkých životních situacích, jakými například může být potrat, smrt blízké osoby nebo i truchlení. V souvislosti s novými životy již pomohla řadě žen odstranit jejich niterní bloky a napomoci k otěhotnění bez umělého oplodnění. Metoda je velmi vhodná i pro práci s malými dětmi.

Skutečné Příběhy